O firmě

Naše firma vznikla v roce 1999 a začala s drobnou zakázkovou výrobou a montážemi kuchyňských linek. Po čase přešla pouze na vlastní výrobu, byli nabíráni první zaměstnanci a začali jsme i se sériovou výrobou kuchyňských linek v nové truhlárně v Ledcích u Plzně.

V roce 2007 jsme pro zákazníky otevřeli Kuchyňské studio v Plzni na Denisově nábřeží v budově polikliniky. Tento krok byl velmi pozitivně přijat a přinesl další zintenzivnění výroby jak kuchyní, tak i ostatního nábytku.

Se zvyšujícím zájmem o naše produkty se firma dále rozrůstala a pořídili jsme i špičkové NC stroje zajišťující vysokou kvalitu a přesnost. V roce 2011 jsme byli nuceni vyřešit omezené výrobní kapacity přestěhováním do větších a kvalitnějších prostor v Manětíně, jejichž součástí byla i dýhárna, která nám umožnila být soběstačnější ve výrobě stále oblíbenějšího dýhovaného nábytku.

V lednu 2014 jsme naše kuchyňské studio přestěhovali do atrativnějších prostor v Plzni na Slovanech, ulice Slovanská 65.

Ani dnes však neusínáme na vavřínech a neustále se snažíme zlepšovat a optimalizovat naši výrobu. Nutno podotknout, že v dnešní době jsme schopni zhotovit jakýkoli nábytek bez ohledu na složitost jeho výroby nebo dokonalosti povrchové úpravy. Důkazem toho je, že i ti nejnáročnější zákazníci se k nám stále vracejí s dalšími speciálními objednávkami.