Kuchyně

V dnešní době už není kuchyně jen místem na vaření , ale většinou bývá centrem domácnosti, kde se její členové setkávají a tráví společně čas. Proto se snažíme vždy co nejvíce naplnit představy klienta , aby se v nové kuchyni cítil co možná nejlépe.
Kuchyňské linky vyrábíme z různých materiálů, abychom uspokojili každého zákazníka jak po stránce designové, tak ekonomické.

Nabízíme dvířka dýhovaná, z masivu, s folií, z lamina a samozřejmostí jsou stále oblíbenější dvířka z MDF lakované do vysokého lesku, pracovní desky klasické dřevotřískové s odolným HPL laminátem nebo desky z "umělého kamene" RAUVISIO, GETACORE a obklady z lamina, nebo z moderních barevných skel LACOBEL v mnoha odstínech.

Kuchyňské skřínky si můžete vybírat s nejrůznějšími typy otvírání – klasické, výklopy, plnovýsuvy, vše samozřejmě s tlumeným zavřením. Velmi oblíbeným se stává moderní bezúchytkové otevírání, které umožňuje pohodlné otevření skříněk i pokud máte obě ruce plné.

Dalším významným prvkem, je osvětlení kuchyně. Zde je možné volit bodové osvětlení, zářivky, nebo moderní LED osvětlení v mnoha odstínech.

Než se k nám vypravíte, abychom Vám zpracovali grafický návrh a cenovou nabídku, je třeba znát několik důležitých věcí – celkový rozměr místnosti, rozměr prostoru pro kuchyňskou linku a umístění dřezu a varné plochy. Všechny rozměry stačí samozřejmě přibližné, finální zaměření provádíme sami za pomoci přesné laserové techniky.

Naším standardem je kompletní dodávka kuchyně včetně spotřebičů dle Vašeho výběru a možnost výroby ostatního kuchyňského nábytku (stoly, židle, komody), tak aby celá kuchyň působila nejlepším estetickým a kompaktním dojmem.